Vlentýnská akce

Vánoční akce

siddhalepa-balm-25g

Ájurvédská speciální  nabídka

 

1. Ájurvédský relaxační program:

Masáž hlavy společně s masáží zad umožňuje příjemné hluboké uvolnění díky ošetření citlivých bodů v oblasti hlavy, šíje a páteře pomocí přírodních olejů Siddhalepa. Součástí programu je malý dárek pro Vás, osvědčený ájurvédský balzám Siddhalepa balm 2,5g. Jedná se o osvědčený ájurvédský balzám určený pro zmírnění bolestí hlavy a krku.

 

 

 

Délka masáží 110 minut                                                    Cena 1290,- Kč


2. Ájurvédský zdravotní program:

Masáž několika kloubů je prováděna speciálním vzácným olejem Mahanarayana při bolavých a ztuhlých kloubech. Navazující masáž chodidel působí reflexně na vnitřní orgány a zároveň má uklidňující a osvěžující účinky. Jako dárek jsme pro Vás připravili osvědčený ájurvédský balzám Siddhalepa balm 2,5g, který podporuje rekonvalescenci, působí proti nachlazení a napomáhá ke zlepšení zdravotního stavu, uvolnění svalového napětí a pro ošetření kloubů.
 

Délka masáží 60 minut                                                         Cena 1290,-Kč

 


3. Ájurvédský beauty program:

Masáž hlavy, ramen a šíje slouží k čištění, regulaci vlhkosti a uklidnění pleti. Tato jemná dotyková masáž uvolňuje drobná napětí pod pokožkou a aktivuje hluboká mozková centra, reflexní body a prokrvuje obličej. Součástí programu je malý dárek pro Vás, osvědčený ájurvédský balzám Siddhalepa balm 2,5g. Tento tradiční balzám působí proti celé řadě obtíží jako třeba bolestem hlavy.

Délka masáže 110 minut                                                  Cena 1290,-Kč

 


4. Cena jednotlivých programů je1290,- Kč, při koupi všech programů je cena 2990,-Kč.

Platbu lza provést převodem na bankovní účet 99149111/0100 s variabilním symbolem 022014031.


 

siddhalepa-oil-7ml

siddhalepa-balm-25g