Masáže

logo-1-009

Vyzkoušejte si na vlastní kůži a duši harmonizační a relaxační účinky ájurvédských  masáží.

 Můžete si vybrat z 5 hlavních typů masáží:

  • masáž hlavy
  • masáž hlavy, šíje a ramen
  • masáž chodidel
  • masáž šíje a zad
  • masáž celého těla.

Co je ájurvédská masáž?

Ájurvédská masáž uvolňuje svaly, nervy, kosti a celé tělo. Masáž působí na fyzické a mentální úrovni. Fyzicky pomáhá všem systémům v těle ( trávicí, dýchací, imunitní, nervový, endokrinní, pohybový, lymfatický a krevní) a napomáhá mentální relaxaci. Masáž podporuje tělo v procesu samoléčby. Pokud se masírovaná osoba jednoduše a přirozeně soustředí na část těla, se kterou se pracuje, může k sobě přitáhnout pozitivní životadárnou energii, kdykoliv ji potřebuje.

K dalším příznivým účinkům pravidelných ájurvédských masáží patří zkvalitnění spánku, trávení a navození stavu radosti ze života.

Vzrůstající popularita ájurvédských masáží souvisí s nárůstem stresu a napětí v životě člověka. Se stoupajícím znečistěním ovzduší a vody a s přibývajícím hlukem jsou naše nervy neustále přetěžovány. Vzhledem ke zvyšování přijmu konzervované potravy a hotových pokrmů proniká do našeho těla na buněčné úrovni čím dál více chemikálií. Tělo je trvalé nadměrně přetěžováno používáním konzervačních přípravků. V zájmu udržení dobrého zdraví máme jedinečnou možnost, a to se naučit, jak pomoci svému tělu, aby vyplavovalo toxické látky stejně pravidelně, jako je vstřebává. Ájurvédská masáž je jedním z mála prostředků, o kterých je známo, že to dokážou. Proto pravidelná masáž může být největším přínosem.

foto-2010-kancelar-146